پشتیبانی از 8 تا 16 : 09177876717

پشتیبانی از 8 تا 16 : 09177876717

رویه‌های بازگرداندن کالا

شرایط ضمانت 5 روز بازگشت کالا

به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد.

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا 5 روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 7 روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان سام سیوان تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

نحوه مرجوعی کالا

برای بازگرداندن کالا الزام است ابتدا موضوع را به امور مشتریان سام سیوان اطلاع دهید. برای تماس یکی از این دو روش را انتخاب کنید:

1 -با شماره های 091778767176 و 07137742747 با امور مشتریان سام سیوان تماس بگیرید

2 -به امور مشتریان سام سیوان support@samsivan.com ایمیل ارسال نمایید. در ایمیل، درخواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا ارسال بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود.

در صورت تأیید مرجوعی کالا ، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا ، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید .

نحوه تسویه حساب کالای بازگردانده شده

برای بازگرداندن کالا، ابتدا روش بازگرداندن کالا را با امور مشتریان سام سیوان هماهنگ نمایید. در بازگشت کالا از شهرستان ها باید قبض پست به همراه کالا ارسال شده و یا در اولین فرصت تصویرآن از طریق ایمیل یا واتس اپ برای بخش امور مشتریان سام سیوان فرستاده شود و هزینه محصول ظرف 24 الی 48 ساعت برگشت داده میشود.

در بازگشت کالا از شیراز ، لازم است زمان ارسال کالا و روش ارسال کالا با امور مشتریان سام سیوان هماهنگ شود. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید سام سیوان در شیراز ، باز گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.